x
Ważne: Strona www.futbolnews.pl wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Brak zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy: "Polityka cookies".
szukaj: 
25/04/2014 (piątek)

FutbolNews.pl – Twój portal o piłce nożnej

Artykuły: Reprezentacja Polski

30/07/2011


Oto rywale Polski w eliminacjach MŚ 2014

Reprezentacja Polski W. Sierakowski Foto Sport

W sobotę w Rio de Janeiro rozlosowywano grupy eliminacji mistrzostw świata w Brazylii w 2014 roku. Wiadomo, z kim zagra reprezentacja Polski. Biało-czerwoni o awans powalczą z Anglią, Czarnogórą, Ukrainą, Mołdawią i San Marino.

Magazyn Futbol - szukaj w kioskach!
132 strony Twojej pasji!
+ DODATEK: Ligopedia 2011 (jesień)

Drużyny były losowane do ośmiu sześciozespołowych grup i jednej pięciozespołowej. Początek eliminacji jesienią przyszłego roku. Na mundial pojadą zwycięzcy grup. Osiem najlepszych drużyn z drugich miejsc spotka się w barażach.

Grupa A: Chorwacja, Serbia, Belgia, Szkocja, Macedonia, Walia
Grupa B: Włochy, Dania, Czechy, Bułgaria, Armenia, Malta
Grupa C: Niemcy, Szwecja, Irlandia, Austria, Wyspy Owcze, Kazachstan
Grupa D: Holandia, Turcja, Węgry, Rumunia, Estonia, Andora
Grupa E: Norwegia, Słowenia, Szwajcaria, Albania, Cypr, Islandia
Grupa F: Portugalia, Rosja, Izrael, Irlandia Płn., Azerbejdżan, Luksemburg
Grupa G: Grecja, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Litwa, Łotwa, Liechtenstein
Grupa H: Anglia, Czarnogóra, Ukraina, Polska, Mołdawia, San Marino
Grupa I: Hiszpania, Francja, Białoruś, Gruzja, Finlandia

Podział na koszyki przed losowaniem eliminacji MŚ 2014 w Europie:
Koszyk 1 - Hiszpania, Holandia, Niemcy, Anglia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Norwegia, Grecja
Koszyk 2 - Francja, Czarnogóra, Rosja, Szwecja, Dania, Słowenia, Turcja, Serbia, Słowacja
Koszyk 3 - Szwajcaria, Izrael, Irlandia, Belgia, Czechy, Bośnia i Hercegowina, Białoruś, Ukraina, Węgry
Koszyk 4 - Bułgaria, Rumunia, Gruzja, Litwa, Albania, Szkocja, Irlandia Północna, Austria, Polska
Koszyk 5 - Armenia, Finlandia, Estonia, Cypr, Łotwa, Mołdawia, Macedonia, Azerbejdżan, Wyspy Owcze
Koszyk 6 - Walia, Liechtenstein, Islandia, Kazachstan, Luksemburg, Malta, Andora, San Marino

>>> Zobacz najnowsze wideo z eliminacji do Euro 2012

>>> Zobacz wszystkie wyniki i tabele el. Euro 2012

>>> Typuj wyniki eliminacji Euro 2012!

wstecz

Komentarze

~: D ja - 2012-07-04 16:51:34 Zgłoś do moderacji

hehe.. poradzimy sobie. Tylko Anglia i Ukraina; \\

~Patryk zawsze za polską - 2012-06-25 21:46:12 Zgłoś do moderacji

najgorzej będziem mieli z Anglią i ukrainą a z resztą sobie poradziamy z san marino bedzie rekord 10 - 0 Prosze o komentarze

~adamek - 2012-06-25 10:59:28 Zgłoś do moderacji

szkoda że bez argentyny

~by esaj - 2012-06-21 08:37:57 Zgłoś do moderacji

polska w ostatnich latach sie bardzo rozwinęła! "Czy na dnie, czy na szczycie kocham Polskę ponad życie!!,,

~optymista - 2011-08-01 12:55:10 Zgłoś do moderacji

no to klops przergramy wszystkie mecze; szczególnie z tym wilkim san marino

~aero - 2011-07-31 12:34:12 Zgłoś do moderacji

qqq ~ chyba nie widziałeś jak gra Czarnogóra poglądaj sobie mecze z eliminacji do Euro.A Ukarina jest słaba ,oglądałeś ostatni mecz Polski z nimi.Jak byś my mieli większą skutecznośc to byśmy wygrali 4:0.

~felipe - 2011-07-31 11:24:55 Zgłoś do moderacji

Dupy nie urywa, ale ryje banie :)

~qqq - 2011-07-31 09:27:06 Zgłoś do moderacji

Grupa średnio-trudna. Nie wiem czym imponuje wam Czarnogóra. Poza Vucinicem jakich mają piłkarzy? Tam grają kopacze z naszej ligi. 1. Na 100% Anglia 2. Polska i Ukraina 50% ze wskazaniem na Ukrainę.

~Mocny - 2011-07-30 22:58:33 Zgłoś do moderacji

Grupa jest niezla, ale anglia, ukraina i czarnogora to wymagający rywale. O moldawie a szczegolnie o san marino jestem spokojny...

~MvM - 2011-07-30 22:48:58 Zgłoś do moderacji

Brawo za optymizm! Damy radę :)

~Toja - 2011-07-30 22:36:13 Zgłoś do moderacji

Damy rade!!!Caly narod wierzy i trzyma kciuki i przejdziemy bez problemu.Smuda da rade na Euro i da rade w eliminacjach bedzie dobrze:)

~seba - 2011-07-30 22:31:35 Zgłoś do moderacji

JEST WRESZCIE MOJA UKOCHANA ANGLIA!!!!!!!!!!!! GRUPA JEST DO PRZEJŚCIA, ALE BĘDZIE TRUDNO SZCZEGÓLNIE Z CZARNOGÓRĄ I UKRAINĄ. Miejmy nadzieję że Anglicy zlekceważą nas jak i Ukraińców, bo na Czarnogórę już się chyba nie nabiorą ;) Mój typ wyników (1 mecz u siebie, 2 na wyjeździe): Polska-Anglia (1:0 ; 1:1), Polska-Czarnogóra (2:1 ; 2:2), Polska-Ukraina (1:1 ; 0:1), Polska-Mołdawia (3:1 ; 0:2), Polska-San Marino (7:0 ; 0:4) Po takich wynikach musi być awans ;) POWODZENIA POLSKO!!!

~XXX - 2011-07-30 22:06:51 Zgłoś do moderacji

Bardzo ciekawa grupa.

~w - 2011-07-30 22:03:15 Zgłoś do moderacji

szkoda że taka chciałbym taką:6.san marino5.wyspy owcze4.polska3.irlandia2.słowacja1.norwegia

~2014 - 2011-07-30 18:40:35 Zgłoś do moderacji

jaka grypa będzie w kazdej niewyjdą

~clericuzio - 2011-07-30 18:15:15 Zgłoś do moderacji

moja grupa marzeń Holandia albo Włochy,,,,,,,Francja albo Czarnogóra,,,,,,,,,,Bośnia i Hercegowina albo Węgry,,,,,,,,,,,,,,,Macedonia,,,,,,,,,,,,Andora....... .........

~cichy - 2011-07-30 17:49:08 Zgłoś do moderacji

o której GODZINIE i na jakim KANALE

~wiselka1906 - 2011-07-30 17:41:09 Zgłoś do moderacji

moj typ to: Portugalia, dania, izrael, polska, estonia i andorra:)

~porter - 2011-07-30 17:32:37 Zgłoś do moderacji

najlepsza grupa Holandia/Włochy/Chorwacja Francja/Serbia Bośnia i Hercegowina/Węgry Mołdawia/Macedonia San Marino najgorsza grupa Anglia/Portugalia Rosja/ Szwecja Irlandia/Czechy Armenia Kazachstan/Walia

~M4seek - 2011-07-30 16:57:18 Zgłoś do moderacji

Na Niemców i Francje :))

~kosi - 2011-07-30 16:47:38 Zgłoś do moderacji

grunt żeby nie trafi na hiszpanie i holandie i jakos to bedzie