x
Ważne: Strona www.futbolnews.pl wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Brak zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy: "Polityka cookies".
szukaj: 
23/07/2014 (środa)

FutbolNews.pl – Twój portal o piłce nożnej

Artykuły: Liga Mistrzów

04/01/2013


Szachtar - BVB w TVP: Internauci krytykują, nadawca się broni (foto)

Piłkarze Borussii Dortmund Action Images

Internauci nie pozostawili suchej nitki na Telewizji Polskiej, kiedy okazało się, że obejrzą na jej antenie mecz Szachtar Donieck - Borussia Dortmund zamiast szlagieru Real Madryt - Manchester United. W piątek nadawca postanowił się bronić i przedstawił swoje argumenty za taką decyzją.

Wybór spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, zaplanowanego na 13 lutego, wywołał wielkie kontrowersje. W sieci zawrzało, m.in. olbrzymią popularność zdobył fanpage "Mówię NIE notorycznym meczom Borussi Dortmund w TVP". Na chwilę obecną ma ponad 6000 fanów. "Decyzja zapadła dzisiaj. Żadnego głosowania. Żadnych ankiet. Żadnych pytań - kompletnie nic. Czysta, indywidualna decyzja TVP (...)" - napisali jego twórcy.

W piątek TVP odpowiedziała rozżalonym kibicom, przedstawiając argumenty, które przesądziły o wyborze meczu mistrza Ukrainy z mistrzem Niemiec. Złośliwi mogliby powiedzieć, że takowe są trzy: Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. I mieliby sporo racji.

Oto wybrane argumenty TVP:

"- Przez niemal całą fazę grupową dawaliśmy telewidzom możliwość głosowania na wszystkie mecze rozgrywane w środy. Kiedy tylko tego dnia grała Borussia, wybór ZAWSZE padał na tę drużynę. A była możliwość wybierania meczów m.in. Realu, Manchesteru City, Arsenalu, Milanu czy PSG.
- Ktoś może powiedzieć, że to wybór dla mniej wytrawnych fanów futbolu, bo kibic-koneser, chciałby obejrzeć starcie gigantów Real – MU. Ale do oglądania TVP prawo mają wszyscy: i wielcy sympatycy piłki, i "niedzielni" (środowi) kibice, a fanów Borussii w tym momencie w naszym kraju jest najwięcej - głównie z powodu gry w tym klubie trzech Polaków.
 - Borussia gra atrakcyjniejszą piłkę niż wiele bardziej markowych klubów.
- Wiemy, to wróżenie z fusów, podobnie jak to, czy mecz Szachtara z Borussią będzie lepszy niż Realu z United. Ale... co by było gdyby Robert Lewandowski zaliczył hat-tricka albo Jakub Błaszczykowski uderzeniem z 35 metrów w okienko dał zwycięstwo Borussii. Wtedy by było: jaka szkoda, że Państwo tego nie widzą!"

Jose Mourinho jednak nadal swoje...

Fot. Internet

wstecz

Komentarze

~zm - 2013-03-05 19:50:03 Zgłoś do moderacji

Bardzo mi się podoba nowe logo TVP. Tak trzymać!

~TwojaStara - 2013-02-13 15:48:33 Zgłoś do moderacji

Tvp to trolle

~xxx - 2013-02-12 18:20:50 Zgłoś do moderacji

final barca bvb

~viteek - 2013-01-28 15:39:55 Zgłoś do moderacji

Fakt mecz realu z man jest bardziej prestizowy ale i tak wole ogladnoc bvb bo graja polacy xd

~tmg - 2013-01-15 08:47:50 Zgłoś do moderacji

smiech na sali. TVP

~Randy - 2013-01-06 10:30:20 Zgłoś do moderacji

~pek , nigga please. Juventus jest od nich o wiele lepszy. Nie przegrał od ponad roku i też robi ogarnięte transfery. Pozdro

~piotr - 2013-01-05 23:19:21 Zgłoś do moderacji

jestem kibicem realu od jakiś 15lat bo moim ulubionym graczem był Roberto Carlos da Silva. pamiętam ostatnia potyczek RM - MU. Wspaniałe mecze, zwłaszcza ten na Old Traford i te zagranie Redondo... ale i tak wolę oglądnąć mecz BVB bo jeszcze nie widziałem trzech polaków grających w poluw, w podstawowej jedenastce w tej fazie LM

~pek - 2013-01-05 23:15:35 Zgłoś do moderacji

przeciez borusia jezeli nie trafi wczesniej na barcelone to zagra z nia w finale lm to sa dwie najlepsze druzyny w tej chwili w europie a wszystko przez przemyslane transfery a nie bogactwo klobow np.mc,real czy psg a co do meczu shachtar -borusia przeciez to lepszy szlagier niz wspomniany rm -mu no nie paczmy juz na nazwy klobow tylko na poziom pilkarski na teraz a nie co bylo a kluby wszystkie 4 sa wielkie ale na chwile obecna ten mecz z polakami bedzie lepszy

~Polak - 2013-01-05 21:27:56 Zgłoś do moderacji

i co w tym złego? boli was nieudacznicy ze trzech polskich graczy w Borussi osiąga sukcesy? co w tym takiego złego? wyjdzcie na zewnątrz zamiast całe zycie hejtowac przed komputerem frustraci

~xxx - 2013-01-05 20:59:44 Zgłoś do moderacji

Niestety zal czytac wasze wypociny. TVP puszcza mecze tych druzyn, ktorym obecnie kibicuja te barany. Gdyby lewy i reszta polskich nieudacznikow grali w yang boys berno i doszli by do tego miejsca ,gdzie jest BVB to ogladalibyscie mecz yang boys berno. A na temat farsy to nie ma co sie wypowiadac, bo obecnie 90% dziennikarzy i innych patafianow z telewizji kibicuje tej druzynie. Oto dlaczego puszcza sie mecze tych druzyn. Poza tym nie daja wam zadnego wyboru, a ludzie powinni miec wybor,ktory z meczow chcieli by ogladac. Niech rowniez nikt nie wciska kitu,ze ludzie glosuja, bo nie ma zadnego glosowania. jest narzucenie meczu przez marna TVP. Pozdrawiam posiadaczy telewizji n bo przynajmniej maja jakis wybor.

~Alcapone - 2013-01-05 20:41:28 Zgłoś do moderacji

hahahahahahahahahahaahhahahahaha Fanów borussi w polsce jest najwięcej ciekawe?

~b - 2013-01-05 20:28:35 Zgłoś do moderacji

~Matt nad czym ? Barca miażdży obecnie jak walec, i grają niesamowity futbol, nie ma o czym mowic

~Matt - 2013-01-05 18:15:18 Zgłoś do moderacji

pou myśl chłopie myśl

~pou - 2013-01-05 15:40:17 Zgłoś do moderacji

Real to nie Barca zeby trzeba było od razu pokazywac ich mecz. pozatym Borussia ograła Real ostatnio wiec czemu sie dziwic, ze TVP wybralo ich mecz

~fan - 2013-01-05 15:05:08 Zgłoś do moderacji

A ja chciałbym ,żeby pokazali Juventus. Oni graja najlepsza pilke w europie !

~Kuba - 2013-01-05 14:47:24 Zgłoś do moderacji

~Pablo "dróżyn" widać jak masz powyżej 20 lat xD MU i Real słabe? Owszem nie lubię obu drużyn, bo kibicuję Chelsea, ale proszę cię i MU nic jeszcze nie pokazało w grupie to co potrafi, a tym bardziej Real. Jakby Real grał na swoich obrotach to Borussia ledwo by z grupy wyszła. NIE MECZOM BORUSSI!

Ramsey12 - 2013-01-05 10:07:53 Zgłoś do moderacji

Dziwna sprawa ... Nie wydaje mi się żeby BVB miała większą oglądalnośc od realu czy Man Utd. Myśle jednak że i tak wielu ludzi będzie oglądało mecz Rmd - ManU na internecie lub np Nsport. Jest to po prostu wielka klapa . Pozdrawiam fanow Man Utd ;)

~bielany - 2013-01-05 09:57:16 Zgłoś do moderacji

ile można oglądać te sreale i menczestery, dobrze że ktoś tchnął w ten cały beton nowego ducha...

~Pablo - 2013-01-05 08:10:47 Zgłoś do moderacji

ja oglądam każdy mecz ligi mistrzów od 20 lat i tak słebego Realu i MU już dawno nie pamiętam, wiec nie wolno uparcie stawać za meczem tych dróżyn bo to tylko świadczy o braku obiektywizmu. Że te zespoły kiedyś dobrze grały to i teraz muszą. Musi to na rusi a nie w piłce nożnej. Prawdziwi kibice chcą obejrzeć prawdziwy hit z udziałem Polskich zawodników!!!

~pou - 2013-01-05 00:04:06 Zgłoś do moderacji

z tego wszystkiego wolałbym zeby dali Barce (o ile graja w srode), to jest dopiero futbol..

~ramirez - 2013-01-04 22:41:34 Zgłoś do moderacji

@RM a jak Twoj Realek przegrywa z leszczami w Primera Division to dalej jest najlepszy? buahahaha Wiadomo ze ManU przejdzie dalej bo sreal jest za cienki w uszach, jeszcze jak ten duren posdadzi na lawce Casillasa na lawce (jedyny pilkarz ktorego szanujd w Realu) to macie szanse jak Polska druzyna w LM :D

~Kuba - 2013-01-04 22:39:25 Zgłoś do moderacji

Sezonowcy Borussi wy nic nie rozumiecie. Pewnie zaczęliście oglądać piłkę jak Barca zaczęła wygrywać, a Borussię, jak Lewandowski zabłysnął. Real vs MU to klasyk. Zawsze będą w nim emocje. Odwieczny pojedynek. Ponadto pierwszy raz jak Ronaldo zagra przeciw swojemu klubowi. Dwóch najlepszych trenerów świata. To widowisko musi być świetne. Z całym szacunkiem dla Szachtara, ale ich mecz będzie tylko dobry. Ale pewnie zaraz pewnie polecą słowa, bo ja się na piłce nie znam. Oglądam piłkę od ponad 10 lat i wiem co to świetny mecz.

~q - 2013-01-04 22:31:25 Zgłoś do moderacji

ja tam wolę borussie

~anty-futbol - 2013-01-04 21:36:08 Zgłoś do moderacji

Po suk­ce­sach Borussi Dort­mund w fazie gru­po­wej, przy­szedł czas na mecze w fazie pucha­ro­wej. Choć do samych spo­tkań jesz­cze tro­chę zostało, to już wzbu­dzają ogromne emo­cje. Emo­cje, które nie są zwią­zane z samą rywa­li­za­cją spor­tową, a z trans­mi­sją w publicz­nej TVP, która zde­cy­do­wała że obej­rzymy mecz Szach­tar Donieck — Borus­sia Dort­mund, a nie Real Madryd - Man­che­ster United. wiecej anty-futbol pl

~RM - 2013-01-04 21:10:07 Zgłoś do moderacji

Ej, Pan - napisz sobie na koncu HUJA bvb. Miały fuksa żółte leszcze w dwumeczu z Realem i tyle. Jak to twoje smieszne bvb jest najlepsze w Europie, to czemu traci punkty z jakimis kelnerami w bundeslidze,co? Oby ta smieszna druzynka odpadła z Szachtarem, to skonczy sie podniecanie kupą, lewym i skorumpowanym.

~Pablo - 2013-01-04 20:48:36 Zgłoś do moderacji

~Darko jak ci sie gra reprezentacji nie podoba to nie oglądaj i nie obrażaj prawdziwych Polaków grających w Borussii bo to tylko świadczy o braku klasy i kultury. Trzeba być dumnym z naszych chłopaków bo radzą sobie bardzo dobrze i są liderami drużyny.

~Pan - 2013-01-04 20:46:25 Zgłoś do moderacji

Najbardziej rozbawil mnie komentarz iks "gwiazdy z Realu i drwale z Borussii". Te drwale z Borussii sa jesli nie najkepsza to jedna z najlepiej grajacych druzyn w Europie. W fazie grupowej gwiazdy z Realu nie wiedzieli co sie dzieje na boisku grajac dwukrotnie z Borussia. Tak szybka, hombinacyjna gra drwali z Borussii i pilka chodzaca od nogi do nogi jak po sznurku to bylo zbyt wiele by ogarnac co sie dzieje dla gwiazd z Realu. Dla przypomnienia w fazie grupowej dwumeczu gwiazd z drwalami gwiazdy zdobyly 1 punkt, ratujac go szczesliwie krotko przed koncem, natomiast drwale zdobyli tych punktow 4. Wybor meczu jak najbardziej prawidlowy. Chcemy ogladac najlepsze aktualnie druzyny Europy a nie takie co kiedys nimi byly. Heja BVB.

~Darko - 2013-01-04 20:32:17 Zgłoś do moderacji

Mała uwaga wystarczy obejrzeć mecz reprezentacji i odpowiedzieć sobie na pytanie jak gra Bileter , Sprzedawczyk czy " omało co zawodnik " Man utd rzeczywiście gwarancja jakości ... chyba nie ma wąttpliwości który mecz powinien być pokazywany pozdrawiam

~porter - 2013-01-04 20:24:55 Zgłoś do moderacji

Dobry wybór ,wole obejrzeć dwa zespoły które obecnie graja ofensywna piłkę ,niż tak zwane wielkie kluby (MU ,Real) które mnie osobiście nie interesują

~Piotrek - 2013-01-04 20:20:20 Zgłoś do moderacji

Dla wszystkich fanów Realu i MU nadzieja zawsze umiera ostatnia. Ale trzeba zrozumieć że są zespoły na dzień dzisiejszy lepsze!!! Nie wolno być monotematycznym i ogladać tylko Real i Manchester tylko dlatego że są to kluby z bogatą historią i stać ich na topowe transfery lepiej obejrzeć tych co grają lepiej.

~JA - 2013-01-04 19:57:07 Zgłoś do moderacji

Mecze z zawodnikami z polski na pewno lepsze niż inne... Brawo TVP

~kibic:) - 2013-01-04 19:55:46 Zgłoś do moderacji

Bardzo dobrze tylko BVB :)

~kolo - 2013-01-04 19:36:44 Zgłoś do moderacji

telewizja n nadaje wszystkie mecze, a telewizja polska to co lubi prezes tylko jeden mecz w tygodniu ewentualnie powtórki,na telewizjach n-i cyfra pokazują ligi europy a tp. nawet polskiej nie pokażą więc o czym mówić, ty masz płacić abonament a oni i tak zrobią co chcą.

~olac tvp - 2013-01-04 19:32:21 Zgłoś do moderacji

a ja mam to w d...e co puszcza tvp, mam n-ke i bede i tak ogladal real- manu Pozdro dla frustratow

~qawsx - 2013-01-04 19:28:39 Zgłoś do moderacji

Nic nie zmieniać! Tylko BVB!

~Fufu123 - 2013-01-04 19:27:35 Zgłoś do moderacji

Zgadzam się. Jak gra Borussia to są prawdziwe emocje, poniewaz oglądasz Polaków. Ogladanie Realu czy Manchesteru to tylko namiastka emocji...

~bond - 2013-01-04 19:11:44 Zgłoś do moderacji

tyle płacimy za telewizję że można nadać oba mecze na tvp-1 i w tvp-sport ale chciałbym zobaczyć real

~Fanatyk - 2013-01-04 19:10:42 Zgłoś do moderacji

Wiecie czy jest może jakaś możliwość zmiany tej decyzji?? Jakaś petycja lub oficjalne pismo z określoną liczbą podpisów? Bo to wg mnie jest jakiś cyrk... Może i BVB gra miłą dla oka piłkę ale starcie takich legend jak MU i Real to najlepszy dla mnie mecz jaki może być, i pewnie nie tylko dla mnie...

~MKrk - 2013-01-04 19:10:07 Zgłoś do moderacji

I bardzo dobrze! Ja wole oglądać Borussia - Szachtar. Bardzo dobrze zrobili!

~KSP - 2013-01-04 18:45:46 Zgłoś do moderacji

A mi to pasuje bo cche nowa potege i to z Polakami ogladac a nie ciagle te Realki.

~iks - 2013-01-04 18:36:55 Zgłoś do moderacji

jakiś patafian podszywa się pod mój nick. Pisałem do Martina234 na temat, co bvb osiągnęła w Europie. Reszta to jakiś gimnazjalista, którego starsze rodzeństwo dopuściło do internetu.

~lol - 2013-01-04 18:35:58 Zgłoś do moderacji

więcej kibiców w polsce ma borusia? mądrzy są? trzech polaków i już najwięcej kibiców. real i man utd to jedne z najlepszych zespołów na świecie a borusia zaczeła dobrze grać 3 lata temu

~iks - 2013-01-04 18:28:42 Zgłoś do moderacji

a ty wacek masz malego wacka lamusie gruby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~iks - 2013-01-04 18:27:20 Zgłoś do moderacji

Martin jestes glupim pedalem gnojku smierdzacy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~~~~~iks - 2013-01-04 18:26:23 Zgłoś do moderacji

artin jestes glupim pedalem

~enlid - 2013-01-04 18:22:52 Zgłoś do moderacji

Śmiałbym się gdyby borussia odpadła!!!

~fsfsafds - 2013-01-04 18:21:08 Zgłoś do moderacji

Może nie oglądajmy tego meczu w TVP specjalnie żeby mieli mniejszą oglądalność !!!!!

~ttt - 2013-01-04 18:18:57 Zgłoś do moderacji

teraz d też mogli głosowanie zsrobić

~ttt - 2013-01-04 18:18:12 Zgłoś do moderacji

Ciiekawe co by puścili gdyby barcelona grała z Mu?

~anrzej - 2013-01-04 18:10:17 Zgłoś do moderacji

TVP - to się teraz popisaliście

~WACEK 11015 - 2013-01-04 18:02:01 Zgłoś do moderacji

CHCEMY REAL - MAN. UTD !!!!!!!!! ZROZUMCIE TO W KOŃCU !!!!!! JAK ZWYKLE BORUSSIA TO ZACZYNA BYĆ NUDNE :(

~Kuba - 2013-01-04 17:32:59 Zgłoś do moderacji

~Piotrek Jeżeli uważasz, że to co te drużyny pokazały w fazie grupowej to wszystko, co pokażą w 1/8 to ci gratuluję. MU w grupie zagrało moim zdaniem zaledwie swoje 50%, a Real jakieś 60%. Mam nadzieję, że Szachtar zamknie usta wszystkim pseudofanom BVB oraz komentatorom podniecającym się Borussią. PS. Nie orientujecie się może czy na zwykłej N będzie mecz MU vs Real, czy na N Premium?

~martin234 - 2013-01-04 16:51:17 Zgłoś do moderacji

~iks - PRZEKONAŁEŚ MNIE. POZDRAWIAM

~XXX - 2013-01-04 16:47:59 Zgłoś do moderacji

Chcemy REAL - MANCHESTER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~iks - 2013-01-04 16:40:52 Zgłoś do moderacji

MARTIN234 - a co w ciągu 10-ciu lat osiągnęła borussia w Europie? Od razu dodam, że nie jestem kibicem Realu. Ale jak mam już patrzeć na mecz LM, to wolę oglądać gwiazdy z Realu niż drwali z bvb.

~MARTIN234 - 2013-01-04 16:29:28 Zgłoś do moderacji

Nie chcę oglądać Realu - drużyny która od 10ciu lat nic nie osiągnęła w Europie. W la Liga zwycięstwa Realu są wątpliwe, zwłaszcza te z poprzedniego sezonu. Nie chcę oglądać płaczącej Kryśki tylko - piłkę nożną.

~MARTIN234 - 2013-01-04 16:27:19 Zgłoś do moderacji

NIE

~Piotrek - 2013-01-04 16:18:57 Zgłoś do moderacji

Ten kto oglądał wszystkie dotychczasowe mecze w LM w tym roku ten wię, że Borusia i Szachtar grają najciękawszą piłkę. Mecz między tymi zespołami jest prawdziwym hitem!!! A mecz Realu z MU to odgrzewane kluchy są. Prawdziwy kibic chce oglądać najlepszych piłkarzy a nie pseudogwiazdki z Madrytu albo zawsze przereklamowanych zawodników z Manchesteru. Ludzie bądźcie obiektywni!!!

~kolcz - 2013-01-04 16:09:07 Zgłoś do moderacji

j...ć dortmund real barce

~levy - 2013-01-04 16:02:32 Zgłoś do moderacji

wtybrac cos takiego zamiast meczu dwoch z trzech najpopularniejszych zespolow na swiecie... pierwszego MU i trzeciego Realu (Barca jest druga)... Przecież to jakaś kpina!! I jeszcze pisanie, w uzasadnieniu, że Lewandowski strzeli hattricka.... Przeciez to smiech na sali...

~adad - 2013-01-04 15:58:21 Zgłoś do moderacji

nie obchodzi mnie hat- trick Lewego albo gol Błaszczykowskiego kur*a nawet nie porównuje meczu Borussii do meczu Realu z MU. De*bile chcą żeby im jeszcze abonament płacić - bezczelność !

~Romek - 2013-01-04 15:00:20 Zgłoś do moderacji

Jedyne co mi sie w tym nie podoba to,brak możliwości głosowania.Bo skoro przez cala faze grupową pozwaliali telewidzą głosować to dlaczego w 1/8 Ligi Mistrórz tą możliwość odbierają. Tłumaczenie bo zawsze był wybierana BVB jest śmieszne ponieważ wiadomo że wielkie firmy jak Man Utd czy Real rozkręcają się i pokazują swój arsenał możliowści i siłę jaka w nich drzemie dopiero w fazie knockout. Wiec śmiem twierdzić że gdyby oddali pod głosowanie BVB czy MU vs RM wygrał by mecz gigantów futbolu. Van Persi VS C.Ronaldo Murinho Vs Sir.A.Ferguson

~Kris - 2013-01-04 14:50:56 Zgłoś do moderacji

Je..bać TVP

~b - 2013-01-04 14:46:44 Zgłoś do moderacji

kto by chciał real madryt oglądac? Barca to co innego

~ads - 2013-01-04 14:46:23 Zgłoś do moderacji

Skandal! Mourinho podsumował :)

~wanchope z kostaryki - 2013-01-04 14:11:09 Zgłoś do moderacji

ktos chce powiedziec ze real gra lepsza pilke niz borussia? Man U jest lepszy od City? a moze szachtar gorszy od chelsea?

~f*ck bvb - 2013-01-04 14:05:19 Zgłoś do moderacji

Kpina z kibiców piłki nożnej! Kogo obchodzi mecz jakiejś śmiesznej drużynki z Dortmundu?! Mam nadzieję, że Szachtar awansuje i skończy się promowanie na siłę tej ekipy! A najlepiej będzie jak do komentowania tej żenady połączą siły panowie Szpakowski z TVP, Kołtoń z Polsatu i Ryczel z N-ki - tym razem będą się mogli wspólnie masturbować nad grą drewnianej trójki Polaczków i reszty pajaców z bvb.

~Weronika S. - 2013-01-04 14:03:51 Zgłoś do moderacji

BVB jest slabe,jedyni wyrozniajacy sie tam zwodnicy to rodacy,blasczykowski i Lewandowski.Lapowkowicza nie licze,bo takim trzeba ucinac rece...BVB powinno zniknac z tv na zawsze,sa lepsi jak Real czy MU.

~Tony - 2013-01-04 13:57:57 Zgłoś do moderacji

jestem fanem bvb ale w tym wypadku powinni jednak pokazac szlagier Real - Manu

~Koni - 2013-01-04 13:48:40 Zgłoś do moderacji

bvb nie jest polskim klubem tylko niemieckim a ludzie zachowuja się jakby bvb reprezentowała nas ;/ polacy graja tam nie dla polski tylko dla klubu kur... co za ludzie. ktoś kto nie zna sie na piłce nie powinien zabierać głosu w takich sprawach. a bvb nie ma na bank najwiecej kibicow w polsce.. nudne to naprawde i całym sercem jestem za szachtarem bo inaczej sie nie pozbedziemy tego ścierwa pozdrówki

~victor - 2013-01-04 13:38:54 Zgłoś do moderacji

Wybierali mecze borussi w głosowaniu bo grała w grupie śmierci. Gdyby grała w innej nikt by na to niegłosował. Dortmund ma najwięcej kibiców w Polsce-to naprawdę dobry żart:). Gdybanie ze Lewandowski strzeli tzy gole, a co będzie jeśli mecz realu z man.utd zakończy sie wynikiem 5:4 a borussia szachtar bezbramkowym remisem?! Bezsens i kpina!

 *
*
* - Wymagane pola

realizacja:  Ideo

powered by: CMS Edito

Serwis piłkarski FutbolNews.pl