Aktualności
 
Słoweniec zastąpi Runje w Jagiellonii?!
 
26. sierpnia 2017, 12:45
 
Jagiellonia Białystok chce wzmocnić środek defensywy, pozyskując obrońcę Olimpiji Ljubljana Nemanję Mitrovicia. Wcześniej 24-latkiem interesowała się warszawska Legia.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLegia miała nawet zaproponować za stopera Olimpiji 750 tysięcy euro. Działaczy słoweńskiego klubu taka kwota jednak nie satysfakcjonowała, dlatego oferta mistrza Polski nie została przyjęta. Słoweński klub podobno oczekiwał za swojego obrońcę ponad miliona euro. Teraz jednak w Ljubljanie obniżyli wymagania finansowe, bo zbliża się konie okienka transferowego, a nowych ofert dla Mitrovicia wciąż brakowało. 24-latek ma być do wzięcia za około pół miliona euro.

Legia jednak nie jest już raczej zainteresowana sprowadzeniem Mitrovicia. Ale do gry może wkroczyć "Jaga". Co prawda dla klubu z Podlasia pół miliona euro to i tak całkiem sporo, ale w kasie wicemistrza Polski są pieniądze z transferu Jacka Góralskiego do Łudogorca Razgrad, a za chwilę sprzedani mogą zostać kolejni gracze "Jagi".

Trener Ireneusz Mamrot potrzebuje załatać dziurę w defensywie powstałą w wyniku kontuzji Ivana Runje. Podstawowy stoper Jagiellonii będzie pauzował co najmniej kilka tygodni, dlatego "Jaga" rozgląda się za kimś, kto mógłby go z powodzeniem zastąpić. Pierwszy na liście życzeń ma być właśnie Mitrović.
 
 
Słowa kluczowe: mitrovic | jagiellonia | legia | mamrot | runje | olimpija | ljubljana
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz