Aktualności
 
Cracovia jeszcze nie skończyła z transferami?
 
23. sierpnia 2017, 12:42
 
W letnim okienku bardzo aktywna jest Cracovia, która pod okiem trenera Michała Probierza przebudowuje zespół. Kilka dni temu pozyskała Javiego Hernandeza, ale to wcale nie musi być ostatni nabytek "Pasów". Na celowniku jest Jakub Żubrowski z Korony.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować25-latek jest jednym z wyróżniających się zawodników Korony i rener Probierz chciałby mieć go do swojej dyspozycji. Korona nie ma jednak zamiaru oddawać go za niewielkie pieniądze dlatego negocjacje są trudne. Transfer Żubrowskiego miałby załatać dziurę w środku pola spowodowaną poważną kontuzją Damiana Dąbrowskiego. Gracz Korony ma podobne predyspozycje do reprezentanta Polski i mógłby rozwiązać problemy "Pasów" w środkowej strefie boiska.

Dla kieleckiego zespołu Żubrowski to jeden z tych nielicznych graczy, którzy są osią zespołu. Dlatego jego transfer jest możliwy tylko w wypadku otrzymania bardzo atrakcyjnej oferty. Młody pomocnik swoimi udanymi występami spowodował, że zainteresowanie jego usługami w naszej ekstraklasie jest znacznie większe, niż tylko ze strony Cracovii. O piłkarza Korony pytają także Jagiellonia Białystok i Pogoń Szczecin.
 
 
Słowa kluczowe: zubrowski | cracovia | korona | kielce | probierz | lettieri
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Facet ma już 25 lat i nie ma nawet 20 występów w ekstraklapie, talentem byłby z 10 lat temu więc nie rozumiem o co ten szum... Wizja Probierza...?
 
 
cast dodał(a), w czwartek 24. sierpnia 2017 o godzinie 20:33
 
Chce niech idzie w piz...u , kolejny który ma klub w sercu .Kupa zasrańców , gdzie ci prawdziwi mężczyzni .
 
 
kibic piłki noznej dodał(a), w środę 23. sierpnia 2017 o godzinie 14:30