Aktualności
 
Powrót doświadczonego napastnika do ekstraklasy
 
6. sierpnia 2017, 11:48
 
Tym razem blisko ponownej gry w naszej ekstraklasie jest Patryk Tuszyński. Ale prawdopodobnie nie w Jagiellonii Białystok, na o wcześniej się zanosiło, ale w Zagłębiu Lubin.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTuszyński a na swoim konie nieudaną przygodę z tureckim Rizesporem. Polski napastnik grał tam mało, na dodatek popadł w konflikt z trenerem i musiał szukać drogi ucieczki. Początkowo wydawało się, że może wrócić do Jagiellonii, z której trafił do do Turcji. Tym bardziej, jeśli zespół wicemistrza Polski opuściłby Fiodor Cernych. Litwin jednak na razie ciągle jest zawodnikiem "Jagi", a do gry o pozyskanie Tuszyńskiego wkroczył inny klub z ekstraklasy.

W dodatku wydaje się bardziej zdeterminowany od Jagiellonii. Chodzi o Zagłębie Lubin, które szuka nowych opcji w ataku. Co prawda trener Piotr Stokowiec ma do dyspozycji Martina Nespora, Adama Buksę i Jakuba Świerczoka, ale szkoleniowiec "Miedziowych" wiąż widzi miejsce w kadrze swojego zespołu dla kolejnego napastnika. Negocjacje trwają i są bliskie finalizacji. Jeśli Tuszyński zaliczy testy medyczne, może być już do dyspozycji zespołu z Lubina w następnej kolejce ligowej.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz