Aktualności
 
"Jaga" straci jedno ze swoich kół zamachowych?!
 
16. lipca 2017, 12:56
 
Jednym z piłkarzy, o którego pozostanie w Białymstoku kibice Jagiellonii będą musieli drżeć do ostatnich dni letniego okienka transferowego, może być Przemysław Frankowski. 22-letni skrzydłowy dostał ofertę przejścia do francuskiego SM Caen.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJak poinformował na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Piotr Wołosik, francuski klub złożył Jagiellonii ofertę wykupienia Frankowskiego. Sm Saen oferuje za niego milion euro. Młody piłkarz Jagiellonii Białystok ma za sobą udany sezon.

Niedawno uczestniczył także z młodzieżową reprezentacją Polski w turnieju Euro U-21. Mimo że wypadł raczej poniżej oczekiwań, jak cały zespół biało-czerwonych, to jego nazwisko widnieje w notesach wielu skautów z różnych lig europejskich.

Dla Jagiellonii ewentualna strata Frankowskiego byłaby poważnym osłabieniem. W poprzednich rozgrywkach, 22-latek miał spory wkład w sukces drużyny, jakim było sięgnięcie po tytuł wicemistrza Polski. "Franek" zagrał w 35 spotkaniach i strzelił osiem goli. Był jednym z wyróżniających się graczy w całej ekstraklasie. Frankowski ma ważny kontrakt z Jagiellonią do końca czerwca 2020 roku.
 
 
Słowa kluczowe: frankowski | jagiellonia | caen
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz