Aktualności
 
Reprezentant Polski w... Szwajcarii?!
 
16. lipca 2017, 11:29
 
W letnik okienku transferowym klub może zmienić także Bartosz Salamon. Obrońca reprezentacji Polski, który aktualnie jest zawodnikiem Cagliari ma propozycję przeprowadzki do szwajcarskiej ekstraklasy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Zainteresowane sprowadzeniem Polaka są dwie czołowe drużyny miejscowej Super League – FC Lugano i FC Sion. Transfer jest prawdopodobny, bo wygląda na to, że Cagliari nie wiąże planów na przyszłość z polskim obrońcą. Do defensywy sprowadzono już doświadczonego byłego gracza Interu Mediolan i Sevilli Marco Andreolliego. A to nie koniec wzmocnień środka defensywy. Dla Salamona najzwyczajniej w świecie może zabraknąć miejsca.

Już w zeszłym sezonie reprezentant Polski nie był pierwszym wyborem w Cagliari. Były zawodnik m.in. Milanu, Sampdorii i Pescary, pełnił raczej rolę rezerwowego. Uzbierał na swoim koncie 17 występów ale w zdecydowanej większości nie w pełnym wymiarze czasowym. Zanosi się na to, że w nowym sezonie mogło by być o regularne występy jeszcze trudniej, dlatego wydaje się, że ewentualne przenosiny do Szwajcarii nie byłyby najgorszym rozwiązaniem w jego przypadku.
 
 
Słowa kluczowe: salamon | lugano | sion | cagliari | andreolli
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
On się tylko nadaje do II ligi włoskiej.Stanął w rozwoju kilka lat temu a szkoda.Może brak mu pyrów bo chyba włoskie jedzenie mu nie pasuje.
 
 
or dodał(a), w niedzielę 16. lipca 2017 o godzinie 17:42