Aktualności
 
Młodzieżowy reprezentant Polski we włoskiej Serie B?!
 
14. lipca 2017, 19:11
 
Na walizkach w Piaście Gliwice siedzi Radosław Murawski. Młodzieżowy reprezentant Polski może wkrótce opuścić śląski klub i przenieść się do włoskiej Serie B.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMurawski niedawno przedłużył kontrakt z Piastem, co mogło sugerować, że przynajmniej w najbliższej przyszłości, zamierza dalej reprezentować barwy gliwickiego klubu. Tymczasem "Muraś" jeszcze w letnim okienku transferowym może zmienić pracodawcę. Niewykluczone, że pomocnik Piasta przeniesie się do włoskiej Serie B. Zainteresowane jego sprowadzeniem jest Palermo.

Spadkowicz z Serie A buduje zespół, który pozwoli na szybki powrót do elity włoskiego futbolu. Jednym z celów transferowych ma być właśnie młodzieżowy reprezentant Polski. Klub z Gliwic może zarobić na jego transferze około pół miliona euro. O możliwym odejściu Murawskiego mówiło się już zimą, ale ostatecznie rundę wiosenną spędził w Piaście. 23-letni pomocnik został powołany do reprezentacji Polski na niedawny turniej Euro U-21. Zgrał jednak tylko w ostatnim meczu fazy grupowej przeciwko Anglii.
 
 
Słowa kluczowe: murawski | piast | gliwice | palermo | wdowczyk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz