Aktualności
 
Piłkarz Cracovii w Serie A?!
 
11. lipca 2017, 13:09
 
Według włoskich mediów, transferem Pawła Jaroszyńskiego z Cracovii, zainteresowane jest Chievo Verona. Polak miał wpaść w oko wysłannikom włoskiego klubu podczas niedawnego EURO U-21.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMimo, że turniej w Polsce nie był udany dla naszej reprezentacji Młodzieżowej, to poszczególni zawodnicy naszej kadry cieszą się sporym zainteresowaniem na rynku transferowym. Kolejnym piłkarzem tej ekipy, który może trafić do zagranicznego klubu jest Paweł Jaroszyński. Lewy obrońca Cracovii zwrócił na siebie uwagę włoskiego Chievo Verona.

Na razie nie padły żadne konkrety, ale ewentualny transfer wiązałby się z tym, że klub z Werony musiałby zapłacić "Pasom" kwotę odstępnego. Młodzieżowy reprezentant Polski ma ważny kontrakt z Cracovią do końca czerwca 2018 roku. Poprzedni sezon w przypadku był niezbyt szczęśliwy dla Jaroszyńskiego. Obrońca "Pasów" stracił rundę jesienną z powodu złamania nogi. Do gry wrócił dopiero wiosną.

Chievo stara się wzmocnić drużynę przed startem nowego sezonu. Jak do tej pory, włoski klub pozyskał czterech nowych piłkarzy – Lukę Garritano, Alejandro Rodrigueza, Michele Rigione oraz Gianlucę Gaudino. Sprowadzenie Jaroszyńskiego byłoby piątym transferem ekipy z Werony.
 
 
Słowa kluczowe: jaroszynski | cracovia | chievo | probierz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz