Aktualności
 
Jak Filipiak zapewnia, że nie zwolni, to znaczy, że możesz się już pakować...
 
19. czerwca 2017, 19:51
źródło: własne
 
Jacek Zieliński nie jest już trenerem Cracovii. 56-letni szkoleniowiec został zwolniony dzień przed pierwszym treningiem po urlopach. Wcześniej właściciel Janusz Filipiak zapewniał, że jeśli zespół utrzyma się, zmiany na stanowisku trenera nie będzie...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćAle jak to już z panem Filipiakiem bywa, słowa i deklaracje to jedno, a rzeczywistość drugie. Jak mawiał inny były już szkoleniowiec "Pasów", jak ich obecny właściciel mówi, że nie zwolni, to lepiej od razu zacząć się pakować, bo wymówienie jest murowane. Tak było chociażby w przypadku Wojciecha Stawowego, któremu najpierw zaproponowano podpisanie kontraktu na... dziesięć lat, a potem bez zbytnich ceregieli się pozbyto.

Podobnie było w przypadku Zielińskiego. Jeszcze kilka tygodni temu, Filipiak obiecywał, że jeśli zespół utrzyma się w lidze, to trener będzie mógł pracować także w następnym sezonie. Cracovia oficjalnie poinformowała, że rozstała się z Zielińskim za porozumieniem stron, ale nieoficjalnie wiadomo, że doświadczony trener został po prostu zwolniony.

Zieliński był opiekunem piłkarzy Cracovii od 20 kwietnia 2015 roku. Na swoim stanowisku przetrwał 791 dni – najdłużej za prezesury Filipiaka. W poprzednim sezonie drużyna ledwo uratowała się przed spadkiem, ale sezon wcześniej wywalczyła przepustkę do europejskich pucharów.
 
 
Słowa kluczowe: cracovia | filipiak | zielinski | stawowy
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Albo zwolnić od razu po sezonie albo w ogóle!
 
 
Cracus dodał(a), we wtorek 20. czerwca 2017 o godzinie 15:50
 
Powinien Zielińskiego zwolnić po pierwszych meczach rundy wiosennej.Tak długo znosił niepowodzenia.
 
 
or dodał(a), we wtorek 20. czerwca 2017 o godzinie 07:00