Aktualności
 
Skandal w barażu o awans do hiszpańskiej Primera Division. Trener Getafe walnął "z byka" swojego piłkarza! (video)
 
18. czerwca 2017, 11:27
 
Do niecodziennych scen doszło podczas meczu barażowego o awans do hiszpańskiej Primera Division pomiędzy Getafe a Huescą. W pewnym momencie nerwy puściły trenerowi tego pierwszego zespołu, który uderzył z główki swojego zawodnika.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDo skandalicznych scen doszło po godzinie gry, przy stanie 1:0 dla Getafe. Trener gospodarzy Juan Antonio Anquel postaniowił przeprowadzić zmianę i zdjął z boiska Davida Lopeza. Hiszpański piłkarz był mocno wzburzony tym, że musi opuścić plac gry. Schodząc w kierunki ławki rezerwowych, posłał kilka mało parlamentarnych słów w stronę swojego szkoleniowca.

Reakcja Anquela była natychmiastowa i zaskakująca. Trener Getafe ruszył w kierunku niesfornego gracza i... uderzył go "z byka". Nie wiadomo, jak cały incydent by się potoczył dalej, gdyby obaj panwie nie zostali rozdzieleni przez pozostałe osoby, przebywające w tym czasie na ławce rezerwowych. Ostatecznie Getafe wygrało 3:0. Całe zdarzenie można zobaczyć na filmiku poniżej.
 
 
Słowa kluczowe: getafe | huesca | anquel | lopez
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz