Aktualności
 
PSG szuka zwrotu pieniędzy, zainwestowanych w Krychowiaka
 
15. czerwca 2017, 12:15
źródło: transfering.pl
 
Nadal nie zanana jest przyszłość Grzegorza Krystkowiaka. Wiadomo jedynie, że na pewno opuści PSG. Zainteresowany jego sprowadzeniem jest AC Milan, ale francuski klub oferuje Polaka także na rynku hiszpańskim.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMilan jest według włoskich mediów zdecydowany na transfer Krychowiaka, ale kwestią sporną jest kwota, jakiej żąda za reprezentanta Polski PSG. Aktualny wicemistrz Francji wydał przed rokiem na sprowadzenie Polaka ponad 30 milionów euro i chce znaczną część tych pieniędzy odzyskać. Z kolei w Mediolanie woleliby najpierw wypożyczyć Krychowiaka, zanim zdecydują się na wyłożenie konkretnych pieniędzy.

Dlatego PSG szuka także innych kontrahentów, którzy byliby skłonni od razu wyłożyć gotówkę na transfer "Krychy". Pokaźnym budżetem na transfery ma dysponować Valencia, której właściciel z Singapuru Peter Lim, chce w letnim okienku transferowym kompletnie przebudować zespół. Zdaniem jednego z hiszpańskich dziennikarzy, który ma dobrą orientację na miejscowym rynku, Krychowiak miał zostać zaoferowany "Nietoperzom".
 
 
Słowa kluczowe: krychowiak | valencia | psg | milan | lim
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz