Aktualności
 
Nie tylko Vassiljev. Cernych też może odejść z Jagiellonii
 
18. maja 2017, 10:34
źródło: transfering.pl
 
Niezależnie od tego, czy Jagiellonia zdobędzie mistrzostwo czy też nie, będzie musiała zasilić budżet sprzedażą przynajmniej jednej ze swoich gwiazd. W tej chwili wszystko wskazuje na to, że latem z "Jagą" pożegna się Fedor Cernych.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNapastnikiem Jagiellonii interesuje się spadkowicz z Premier League Middlesbrough. Co prawda ten sezon zakończył się dla nich katastrofą, ale klub z północnej Anglii będzie chciał jak najszybciej powrócić na najwyższy poziom rozgrywkowy. Najpierw jednak zespół czeka gruntowna przebudowa. Odejdą przede wszystkim ci, którzy mają wysokie kontrakty, a ich miejsce zajmą nowi.

Wśród nich może się znaleźć Cernych, który ma dobrą opinię na Wyspach Brytyjskich od czasu meczów reprezentacji Litwy ze Szkocją i Anglią. W pierwszym spotkaniu strzelił gola na wagę remisu 1:1, a w drugim, mimo porażki, był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. Jagiellonia nie będzie mu robiła przeszkód ze zmianą otoczenia, tym bardziej, jeśli ewentualny kontrahent wyłoży na jego transfer około dwóch, trzech milionów euro.

 
 
Słowa kluczowe: cernych | jagiellonia | middlesbrough | probierz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
A KTO TO JEST PROBIERZ---BORKA POLSKI MURINIO KPINY W GRECJI BYŁ MIESIĄC--- W LECHI.....TEŻ WYLECIAŁ --I CO BIAŁYSTOK Z ARKĄ POJEDZIE NA WSCHÓD PIPRZYWIOZĄ PO TRZY SZTUKI OD LESZCZY----TO JEST POLSKA KOPANA
 
 
xxxl dodał(a), w czwartek 18. maja 2017 o godzinie 12:17