Aktualności
 
Legia musi stanąć na rzęsach, żeby go zatrzymać. Musi...
 
18. maja 2017, 00:08
źródło: własne
 

W polskiej lidze jest niczym Terminator. Nie do zatrzymania, nie do przeczytania, jedyny w swoim rodzaju. Ale za chwilę może "wyfrunąć". Jeżeli Legia nie sprawi, że Vadisowi Odjidji-Ofoe będzie się opłacało zostać, warszawski zespół straci prawdziwą perłę
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJakim Belg jest zawodnikiem, widać było najlepiej w meczu przeciwko Lechowi. Lechici odbijali się od niego niczym od muru, nie mieli żadnego pomysłu, jak go zatrzymać. Odjidja-Ofoe już na samym początku ustawił Legii spotkania, zdobywając szybko pierwszego gola. - Legia miała dziś zawodnika, który nie pasuje tutaj do ekstraklasy. Vadis Odjidja-Ofoe to gracz na miarę lepszej ligi. Bardzo dobry i szybki zawodnik, perfekcyjny technicznie. Robił różnicę i nie wiedzieliśmy jak sobie z nim poradzić – przyznawał po meczu trener Lecha Nenad Bjelica.

Ale nie wiadomo, czy kibice Legii będą mogli go podziwiać także w kolejnym sezonie. Sytuacja Vadisa jest skomplikowana. Niby ma ważny kontrakt z aktualnym mistrzem Polski jeszcze przez rok, ale jeśli nie podpisze latem nowego, trzeba będzie go sprzedać. Tylko w takim wypadku Legia będzie mogła liczyć na solidny zarobek. Zimą nikt nie zapłaci dużych pieniędzy za zawodnika któremu za pół roku będzie wygasała umowa.

W Legii chcą zrobić wszystko, żeby go zatrzymać. Są gotowi nawet podwoić jego obecne zarobki. A Belg przecież zarabia i tak niebotyczne, jak na nasze warunki, 600 tysięcy euro rocznie... - Robimy wszystko by Vadis z nami został. On się tutaj dobrze czuje, chce zdobyć mistrzostwo Polski. Daje nam dużo jakości, wielu zawodników się od niego uczy. Dziś strzelił kapitalnego gola na 1:0, zagrał kolejne świetne zawody. Jesteśmy z nim umówieni na rozmowy – komentował po meczu z Lechem trener Legii Jacek Magiera.

 

 
 
Słowa kluczowe: vadis | odjidja | ofoe | legia | lech | poznan | magiera | bjelica
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz