Aktualności
 
Kłopoty reprezentantów Polski z dotarciem na zgrupowanie
 
20. marca 2017, 20:45
autor: Maciej Mielcarski
źródło: własne
 

Dwóch reprezentantów Polski dotrze na zgrupowanie przed meczem z Czarnogórą z opóźnieniem. Łukasz Skorupski i Piotr Zieliński zostali "uziemieni" na lotnisku we Włoszech i w Warszawie zameldują się dopiero we wtorek rano.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWybrańcy trenera Adama Nawałki mieli czas w poniedziałek do 19:30, żeby zameldować się na zgrupowaniu w hotelu w w warszawskiej dzielnicy Wawer. Udało się to wszystkim, oprócz Skorupskiego i Zielińskiego. Ich lot z Włoch został odwołany z powodu strajku obsługi naziemnej lotów w całym kraju.

W związku z tym, Obaj piłkarze z Serie A nie byli w stanie opuścić Włoch. Na zgrupowanie dotrą we wtorek w godzinach rannych. O ile oczywiście znowu ich planów nie pokrzyżują pracownicy włoskich lotnisk. Obaj mają wziąć udział w pierwszym treningu zaplanowanym przez trenera Nawałkę.

Początkowo wtorkowe zajęcia miały odbyć się na stadionie Polonii Warszawa, ale stan murawy na obiekcie przy Konwiktorskiej nie powala na kolana. Dlatego sztab reprezentacji Polski szukał innej lokalizacji. Rozważano odbycie treningu na boisku Drukarza Warszawa, ale ostatecznie stanęło na tym, że piłkarze pojawią się o godzinie 17 na stadionie ZWAR-u Międzylesie.

 
 
Słowa kluczowe: polska | czarnogora | skorupski | zielinski | nawalka
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz