Aktualności
 
Kłopoty Wisły przed meczem ze Śląskiem Wrocław...
 
17. lutego 2017, 15:14
autor: Rafik Shlomo
źródło: własne
 

Poważnie osłabiona zagra Wisła Kraków we Wrocławiu ze Śląskiem. Trener Kiko Ramirez nie będzie mógł skorzystać z Mateusza Zachary i Denisa Popovicia.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćObaj doznali urazów które wykluczają ich z udziału w meczu ze Śląskiem. - Nie chcemy ryzykować. Nie są to poważne kontuzje, ale obaj nie zagrają we Wrocławiu – mówi trener "Białej Gwiazdy". Zachara narzeka na przywodziciela, który dokuczał mu już w trakcie spotkania z Koroną Kielce. Natomiast Popović ma problemy z kolanem.

Wygląda na to że tego ostatniego w wyjściowym składzie zastąpi Petar Brlek, który z kolei wyleczył uraz i będzie do dyspozycji szkoleniowca Wisły. - Petar jest gotowy do gry we Wrocławiu. Co prawda jego uraz trudno do końca zdiagnozować, bo ból pojawia się i sam ustępuje. Ale wygląda na to, że jego zabiegi o powrót do pełnej sprawności, dały znakomity rezultat – przekonuje Ramirez.

Z kolei w ataku Zacharę zastąpi Paweł Brożek. Doświadczony napastnik wszedł na boisko w meczu z Koroną z ławki rezerwowych i zdobył bramkę, dobijając swój strzał z rzutu karnego. We Wrocławiu zacznie od początku. - Ostatnio Paweł dał dobrą zmianę. Mogę powiedzieć, że jest w wielkiej formie – mówi szkoleniowiec krakowskiego zespołu.

 
 
Słowa kluczowe: wisla | krakow | ramirez | popovic | zachara | brlek | brozek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
kłopoty?<br /> trzeba dać tytuł by kiepski news sie sprzedał
 
 
Wisla dodał(a), w piątek 17. lutego 2017 o godzinie 21:25