Aktualności
 
Przedłuża się absencja podpory Cracovii...
 
16. lutego 2017, 14:29
autor: Rafik Shlomo
źródło: własne
 

W kolejnym meczu trener Cracovii Jacek Zieliński nie będzie mógł skorzystać ze lidera swojego zespołu Mateusza Cetnarskiego. 29-letni pomocnik nie zagrał z Ruchem Chorzów, nie zobaczymy go także w meczu z Pogonią Szczecin.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCetnarski narzeka na kolano i mimo starań sztabu medycznego "Pasów", wciąż jest niezdolny do gry. Początkowo wydawało się, że to nic poważnego i po kilku dniach przerwy w treningach, Cetnarski wróci do zajęć. Zabrakło go co prawda w pierwszym wiosennym meczu przeciwko Ruchowi w Chorzowie, ale miał być gotowy na drugi mecz w tym roku z Pogonią Szczecin.

Teraz już wiadomo, że także w tym meczu nie będzie mógł wystąpić. Cetnarski wciąż nie jest w pełni zdrów i jego leczenie i rehabilitacja przedłuża się. Dla Cracovii to poważna strata. Co prawda runda jesienna nie była w jego wykonaniu zbyt dobra, ale w poprzednim sezonie pokazał, że może być nie tylko gwiazdą "Pasów", ale także jednym z najlepszych zawodników w całej ekstraklasie.

W tym sezonie jego dorobek to na razie 15 występów, jeden gol i cztery asysty. Ale wiosną miało być lepiej. Tym bardziej, że Cracovia jest w takiej sytuacji, że Cetnarski w formie jest jej potrzebny, jak rybie woda...

 
 
Słowa kluczowe: cetnarski | cracovia | zielinski | pogon | szczecin
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz