Aktualności
 
Robak zostaje w Lechu na dłużej
 
16. lutego 2017, 13:05
autor: Maciej Mielcarski
 

Najskuteczniejszy piłkarz poznańskiego Lecha w obecnym sezonie – Marcin Robak, będzie występował w zespole trenera Nenada Bjelicy także w przyszłych rozgrywkach. Jego kontrakt uległ automatycznemu przedłużeniu o rok.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćRobak miał tak skonstruowaną umowę, że musiał rozegrać określoną ilość minut, żeby jego kontrakt został przedłużony o kolejne 12 miesięcy. To się doświadczonemu napastnikowi udało osiągnął zapisany w dokumentach limit i w nagrodę jego pobyt w Lechu został automatycznie przedłużony.

- Cieszymy się, że Marcin pozostanie z nami na kolejny rok. W obecnym sezonie swoją dobrą grą potwierdza, że jest wysokiej klasy napastnikiem. Zdobył już kilkanaście bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem z obecnie występujących na boiskach ekstraklasy. Liczymy na to, że podtrzyma swoją skuteczność i pomoże nam w osiągnięciu sukcesu sportowego w tym roku - powiedział wiceprezes Kolejorza, Piotr Rutkowski.

Robak w tym sezonie jest najskuteczniejszym graczem Lecha. Na swoim koncie ma już 11 goli. A przecież często wchodzi na boisko z ławki rezerwowych na końcówki spotkań. Inna sprawa, że sporą ilość bramek, Robak zalicza po rzutach karnych, których jest niemalże bezbłędnym egzekutorem. 34-latek w poprzednich rozgrywkach leczył bardzo długo kontuzję, ale teraz z jego zdrowiem jest już w porządku. O miejsce w podstawowym składzie walczy z Dawidem Kownackim.

 
 
Słowa kluczowe: robak | lech | poznan | bjelica | kownacki | rutkowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz