Aktualności
 
Magiera zaskoczy składem na Ajax?! Szykuje Holendrom wielką niespodziankę...
 
15. lutego 2017, 17:36
autor: Maciej Mielcarski
źródło: własne
 

Nadal nie wiadomo, jak trener Jacek Magiera zestawi defensywę na mecz z Ajaksem Amsterdam. Wiadomo, że z powodu kontuzji nie może zagrać Jaku Rzeźniczak, a po prawej stronie szkoleniowiec warszawskiego zespołu ma prawdziwy ból głowy...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNiestety, w dwumeczu przeciwko Ajaksowi nie można skorzystać z Artura Jędrzejczyka. Reprezentant Polski grał już w tej edycji Ligi Europy w barwach FK Krasnodar i zgodnie z przepisami, w innym zespole nie może już uczestniczyć w tych rozgrywkach. Naturalnym zastępcą w takiej sytuacji wydaje się Łukasz Broź, ale nie jest to wcale takie pewne.

Broź nieźle prezentował się podczas okresu przygotowawczego, nawet bardzo dobrze, ale po powrocie do Warszawy doznał kontuzji Z tego powodu zabrakło go na inaugurację wiosny przeciwko Arce w Gdyni. Co prawda z noga jest już lepiej, ale nie wiadomo czy na tyle, żeby wytrzymać trudy takiego spotkania, jak to z Ajaksem.

Dlatego Magiera zastanawia się nad alternatywnym wariantem. Jeśli nie Broź, to szkoleniowiec Legii może zdecydować się na zaskakujące rozwiązanie. Na prawej stronie defensywy w meczu z Ajaksem możemy zobaczyć... Michała Kucharczyka. Nominalny skrzydłowy znany jest z tego że potrafi radzić sobie w destrukcji. A do tego miałby sporo miejsca, żeby zrobić użytek ze swojej szybkości. No i taki manewr byłby zupełnie nieprzewidywalny dla rywali...

 
 
Słowa kluczowe: legia | ajax | magiera | broz | jedrzejczyk | kucharczyk | rzezniczak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Magiera świruje , Legia dostanie łomot i tyle w temacie . Udaje takiego znawcę i trenera , a zapomniał że każdy szanujący się trener i człowiek ma o drobinę pokory i dystansu .Oby tylko Ajax nie zaskoczył bo może się skończyć 0:5.
 
 
kibic piłki noznej dodał(a), w środę 15. lutego 2017 o godzinie 18:59