Aktualności
 
Boruc będzie miał w swoim zespole legendę Chelsea?!
 
11. stycznia 2017, 13:06
autor: Maciej Mielcarski
 

Zanosi się na sensacyjny transfer w Premier League. Wkrótce nowym kolegą klubowym Artura Boruca może zostać legenda Chelsea John Terry. Doświadczony obrońca miałby zostać wypożyczony do końca sezonu do Bournemouth.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPozycja Terry'ego w Chelsea jest obecna bardzo słaba. Szkoleniowiec "The Blues" Antonio Conte nie stawia na doświadczonego obrońcę. Co więcej, były kapitan reprezentacji Anglii nie jest nawet pierwszym rezerwowy. W efekcie ambitny zawodnik jest podobno coraz bardziej sfrustrowany na Stamford bridge i chce w trakcie zimowego okienka transferowego przejść do klubu w którym będzie mógł odgrywać jedną z czołowych ról w zespole.

Tak się składa, że nowego środkowego obrońcy, na gwałt potrzebuje Bournemouth. Zespół, w którym podstawowym bramkarzem jest Artur Boruc, opuścił Nathan Ake. Środkowy obrońca był tylko wypożyczony z Cheslea. Co prawda umowa miała obowiązywać do końca sezonu, ale "The Blues" zagwarantowali sobie możliwość wcześniejszego sprowadzenia swojego zawodnika z powrotem. Antonio Conte postanowił z tego skorzystać i Ake jest już znowu na Stamford Bridge.

Teraz coraz więcej wskazuje na to, że w przeciwnym kierunku powędruje Terry. W Bournemouth, były reprezentant Anglii, niemal z miejsca mógłby się stać czołową postacią defensywy. Na pewno pewniej w bramce czułby się też Boruc, mając przed sobą tak charyzmatycznego piłkarza. W dodatku dla Terry'ego byłaby to szansa na to, co ze sobą zrobić po zakończeniu obecnego sezonu. Jego kontrakt z Chelsea dobiega końca i nie zostanie przedłużony. Jeśli jego postawa w Bournemouth byłaby na odpowiednim poziomie, mógłby zostać w drużynie Wisienek" dłużej, niż tylko do czerwca.

 
 
Słowa kluczowe: boruc | terry | bournemouth | chelsea | ake
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz