Aktualności
 
Spektakularny powrót Drogby do gry w Europie?!
 
10. stycznia 2017, 18:38
autor: Rafik Shlomo
 

Mimo 38 lat na karku, Didier Drogba ani myśli rozstawać się z profesjonalnym futbolem. Napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej zakończył dwuletni pobyt w Montreal Impact i planuje wrócić do gry w Europie. Jego zatrudnieniem zainteresowany jest jego były klub
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDrogba może wkrótce ponownie zostać zawodnikiem Olympique Marsylia. Legenda Chelsea zanim trafiła na Stamford Bridge, przez rok grała właśnie we francuskim zespole. Drogba bardzo szybko został idolem fanów ze Stade Velodrome, ale jeszcze szybciej musiał pakować walizki i przeprowadzić się do Anglii.

Odchodząc przyrzekł jednak kibicom z Marsylii, że w przyszłości jeszcze zagra w barwach ich ukochanego zespołu. Teraz jest szansa, że dotrzyma słowa. Doświadczony napastnik nie ukrywa, że prowadzi rozmowy z francuskim klubem, który znowu w tym sezonie ma kłopoty w Ligue 1. Po 19. kolejkach OM zajmuje dopiero szóste miejsce.

Drogba mógłby być wzmocnieniem dla Marsylczyków. Przed wszystkim jednak mógłby spowodować, że szatnia Olympique, w której od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej, wreszcie miałaby lidera z prawdziwego zdarzenia. Pozyskanie Drogby mogłoby też choć trochę uspokoić fanów ze Stade Velodrome, którzy są wściekli na działaczy za to, że w ostatnich sezonach, ci nie potrafią zbudować zespołu na miarę oczekiwań.

 
 
Słowa kluczowe: drogba | olympique | marsylia | chelsea | montreal | impact
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz