Aktualności
 
Kłopoty Lecha na starcie przygotowań do rundy wiosennej...
 
10. stycznia 2017, 18:02
autor: Rafik Shlomo
źródło: własne
 

Nie wszyscy piłkarze Lecha są na początku okresu przygotowawczego do dyspozycji trenera Nenada Bjelicy. Na razie trenować nie mogą Marcin Robak i Szymon Pawłowski. Na domiar złego, na pierwszych zajęciach urazu doznał Radosław Majewski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćUrazy nie są poważne, ale na razie Robak i Pawłowski nie mogą trenować zresztą zespołu. W przypadku tego pierwszego, chodzi o uraz mięśniowy. W Lechu wolą dmuchać na zimne, bo przecież kłopoty zdrowotne to zmora Robaka. Były król strzelców ekstraklasy z powodu kontuzji stracił niemal cały poprzedni sezon.

Pawłowski z kolei narzeka na łydkę. Jesienią doświadczony skrzydłowy także miał kłopoty ze zdrowiem, przez co miał problemy z ustabilizowaniem formy. Pod koniec roku wypadł nawet z podstawowego składu i szkoleniowiec poznańskiego zespołu traktował go jako rezerwowego.

To jednak nie koniec problemów, bo pierwszego treningu po przerwie zimowej nie dokończył też Radosław Majewski. Kontuzje nie są poważne, ale trener Bjelica będzie musiał na nich kilka dni zaczekać...

 
 
Słowa kluczowe: majewski | lech | poznan | bjelica | robak | pawlowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz