Carlitos złamał rękę. Hiszpana czeka kilka tygodni przerwy

30.01.2023

Legia Warszawa ma poważny kłopot. W meczu z Koroną Kielce groźnej kontuzji doznał Carlitos i w najbliższym czasie nie będzie mógł wspomóc swojego zespołu.

Pierwsze spotkanie Legii Warszawa po zimowej przerwie wyglądało całkiem obiecująco. Podopieczni Kosty Runjaicia udowodnili swoją wyższość nad zespołem z Kielc, wygrywając 3:2. Na własne życzenie „Wojskowi” zafundowali sobie nerwową końcówkę meczu i dali rywalowi zdobyć dwie bramki, jednak zwycięstwa nie oddali.

Groźna kontuzja Carlitosa

Warszawianie nie mogą być jednak w pełni usatysfakcjonowani po starciu z Koroną, bowiem do kolejnych meczów przystąpią osłabieni. W 73. minucie kontuzji doznał Carlitos, a klub potwierdził, że piłkarz złamał rękę. Hiszpan jeszcze dziś przejdzie operację, jednak czeka go kilka tygodni przerwy od gry.