x
Ważne: Strona www.futbolnews.pl wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Brak zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy: "Polityka cookies".
szukaj: 
23/07/2014 (środa)

FutbolNews.pl – Twój portal o piłce nożnej

Borussia Dortmund

28-08-2012


Robert Lewandowski wyciął kawał reprezentantowi Niemiec (wideo)

Robert Lewandowski był w świetnym humorze na poniedziałkowym treningu Borussii Dortmund, więc postanowił zażartować z Marco Reusa. Reprezentantowi Niemiec nie było później do śmiechu, w przeciwieństwie do pozostałych piłkarzy.

>>> Borussia Dortmund wygrała na inaugurację. Asysty Polaków (wideo)

W trakcie truchtu tyłem Lewandowski wyprzedził swojego klubowego kolegę i przyklęknął na jego drodze. W efekie, odwrócony Reus przewrócił się na plecy.

Zobacz żart Roberta Lewandowskiego:

>>> newsy, artykuły, wideo o Robercie Lewandowskim

>>> newsy, artykuły, wideo o Borussii Dortmund

wstecz

Komentarze

~kubek2 - 2012-09-02 15:54:54 Zgłoś do moderacji

hahaha, dobre :D co wy gadacie ? kontuzja ? przecierz oni są tak rozciągnięci że to jest prawie niemożliwe, jeszcze w takim klubie... A WY TO BYŚCIE GRALI W BIERKI Z ZAKONNICAMI :P Lewy jest świetnym napastnikiem i już.

~Tyś.ka - 2012-08-31 08:49:25 Zgłoś do moderacji

Lewy jest najlepszy! Chociaż umie trochę pożartowac.. ;)

~Tyś.ka - 2012-08-31 08:48:17 Zgłoś do moderacji

Hehehe. Dobree :D

~qwerty - 2012-08-29 12:11:07 Zgłoś do moderacji

Tak, żal nam dupe ściska bo nasza kadra jest pełna pajaców i gwiazdorów. Anyway, już Szczęsny jest lepszy bo przynajmniej w jego wypowiedziach jest dużo prawdy. Lewandowski to dno .

~asdas - 2012-08-29 09:37:00 Zgłoś do moderacji

Żal wam dupe ściska ? Je6ani hejterzy.

~iks - 2012-08-29 08:11:30 Zgłoś do moderacji

Widać że Lewandowski "zbliża" się mentalnie do poziomu prezentowanego przez Szczęsnego... Czyli debile dwaj.

~kwas - 2012-08-28 23:29:40 Zgłoś do moderacji

kwasi robert kwasi podpatrzyl u balotelliego ciota!

~bluemoon - 2012-08-28 22:56:06 Zgłoś do moderacji

Lewandowski chciałby być w połowie tak dobry jak Reus. Gra rozsądnie, walczy o każdą piłkę i sam sobie potrafi stworzyć akcje. @Trance ma rację, w tym sezonie Reus na podium, już pokazał co potrafi. Ale nasze polskie media potrafią wychwalać tylko Lewego. Propaganda.

~Trance - 2012-08-28 22:17:30 Zgłoś do moderacji

Bo królem strzelców w Borussii w tym sezonie Reus zostanie i Rower to wie.

~etet - 2012-08-28 21:43:37 Zgłoś do moderacji

To się mogło zakończyć niepotrzebną kontuzją!!!! lewego do rezerw za karę!

~jjkha - 2012-08-28 21:35:59 Zgłoś do moderacji

Lewandowski po prostu nie lubi Reusa.Najpierw go skrytykował a teraz ten żart...

~jjkha - 2012-08-28 21:32:01 Zgłoś do moderacji

Lewandowski po prostu nie lubi Reusa.Najpierw go skrytykował a teraz ten żart...

~killer - 2012-08-28 21:29:46 Zgłoś do moderacji

Jak z podstawówki ! A Wy o tym piszecie z namaszczeniem , bo to NASZ NAJLEPSZY NAPASTNIK !!!! sic !!!!.....

~crap - 2012-08-28 20:59:29 Zgłoś do moderacji

Na pewno byłoby im do śmiechu jakby źle upadł i złapał jakąś kontuzję . ;)

~dhfvisodjhfiosdjkfopdskafposked - 2012-08-28 20:55:34 Zgłoś do moderacji

super żenada. Poziom żartu jak z marnego sitcomu!

~fldfjlkfdj - 2012-08-28 20:43:58 Zgłoś do moderacji

Bardzo zabawne ....................................

 *
*
* - Wymagane pola

realizacja:  Ideo

powered by: CMS Edito

Serwis piłkarski FutbolNews.pl