szukaj: 
23/05/2012 (środa)

FutbolNews.pl – Twój portal o piłce nożnej

Strona główna Informacje Informacje regionalne Kujawsko-pomorskie Chemik chwali się boiskiem ze sztuczną nawierzchnią

  Informacje regionalne

Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Lubelskie Podlaskie Warmińsko-Mazurskie Pomorskie Mazowieckie Świętokrzyskie Wielkopolskie Łódzkie Kujawsko-Pomorskie

Współpracuj z Futbol News!

Jeśli wiesz wszystko o piłce w Twoim regionie, nie jest Ci obcy zapach szatni, a największy deszcz lub najgorszy mróz nie przegoni Cię ze stadionu, to spróbuj tworzyć z Nami najlepszy serwis o futbolu w Polsce.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- wsparcie i opiekę ze strony redakcji
- referencje po zakończeniu stażu
- dla najlepszych stałą współpracę

Zainteresowanych prosimy o maila na: z dopiskiem STAŻ.
CV oraz próbki tekstów mile widziane.

Flesz

22-05-2012

Duże osłabienie Hiszpanii. Kolejny piłkarz Barcelony nie zagra na Euro

To już pewne - David Villa nie będzie w stanie wyzdrowieć na czas tak, żeby wziąć udział w Euro 2012. O tym, że byłego zawodnika Valencii zabraknie na mistrzostwach Europy, poinformował jego klub. To kolejny, po Carlesie Puyolu, piłkarz FC Barcelona, który nie pojedzie na ten turniej. czytaj

22-05-2012

Boenisch: Dobrze się czułem na boisku. Noga wytrzymała (wideo)

Sebastian Boenisch przez blisko półtora roku nie grał, a w zakończonym sezonie rozegrał nieco ponad 120 minut na boiskach Bundesligi. To musiało znaleźć swoje odbicie w jego dyspozycji. Obrońca jest jednak zadowolony ze swojego występu przeciwko Łotwie. czytaj

22-05-2012

Rafał Wolski po debiucie w kadrze: Było parę pozytywów (wideo)

Rafał Wolski zebrał pozytywne recenzje za występ w meczu z Łotwą (1:0). Pomocnik często brał udział w akcjach Biało-czerwonych. - Było parę pozytywów, zdarzyły się jednak drobne błędy - powiedział po spotkaniu. czytaj

Kujawsko-pomorskie

30/10/2010


Chemik chwali się boiskiem ze sztuczną nawierzchnią

- To najważniejsze wydarzenie w historii naszego klubu - tak o otwarciu boiska ze sztuczną murawą wypowiada się prezes sekcji piłkarskiej BKS Chemik, Michał Sztybel. To drugi tego typu obiekt, jaki powstał w Bydgoszczy.

Pierwszy należy bowiem do lokalnego rywala Chemika, Zawiszy. Otwarcie boiska miało charakter niezwykle uroczysty. Brali w nim udział, m.in. klubowi działacze, trenerzy, piłkarze, a także reprezentanci władz Bydgoszczy. Prezes Michał Sztybel jest przekonany, że wraz z realizacją ostatniej inwestycji, dla jego drużyny nastaną lepsze czasy. - Nowe boisko jest dopiero początkiem zmian na naszym obiekcie - twierdzi na łamach "Gazety Pomorskiej" bydgoski działacz. - Planujemy budowę drugiego boiska z naturalną trawą i na tym się skupiamy. Pozwoli to nam realizować cel, czyli szkolić młodzież, na jeszcze wyższym poziomie niż obecnie. Później będziemy mogli myśleć o budowie trybuny koło niego.

Powstanie boiska ze sztuczną nawierzchnią przyniesie wiele korzyści dla Chemika. Utwierdzony w tym przekonaniu jest również Michał Sztybel. - Nowoczesne boisko pozwoli odciążyć główną płytę nie tylko zimą, ale i w okresie wiosennym i późno jesiennym - wyjaśnia działacz.  - W przeszłości płaciliśmy spore pieniądze za wynajem boiska do gier sparingowych, teraz będziemy zaoszczędzić nieco funduszy.

Warto dodać, że wcześniej oprócz głównej murawy, na której drużyna rozgrywała swoje ligowe mecze, piłkarze Chemika mogli korzystać tylko z piaszczystych boisk. Powstanie nowego obiektu w Bydgoszczy łączyło się z kosztami sięgającymi prawie 4 milionów złotych. Całość inwestycji została jednak pokryta ze środków miejskich.

Jakub Kozłowski

wstecz

Komentarze

~pitu - 2010-11-03 19:54:04 Zgłoś do moderacji

no teraz czas na Piaski, ciekawe czy miasto dokończy co zaczęło .

 *
*
* - Wymagane pola

realizacja:  Ideo

powered by: CMS Edito

Serwis piłkarski FutbolNews.pl

Chcesz mieć wpływ na rozwój
piłkarskiego portalu i miesięcznika?

Podziel się z nami swoimi uwagami!
E-mail do redakcji:
Czekamy na Twoją opinię!