szukaj: 
23/05/2012 (środa)

FutbolNews.pl – Twój portal o piłce nożnej

Strona główna Informacje Informacje regionalne Kujawsko-pomorskie Pijany sędzia prowadził mecz w Radziejowie

  Informacje regionalne

Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Lubelskie Podlaskie Warmińsko-Mazurskie Pomorskie Mazowieckie Świętokrzyskie Wielkopolskie Łódzkie Kujawsko-Pomorskie

Współpracuj z Futbol News!

Jeśli wiesz wszystko o piłce w Twoim regionie, nie jest Ci obcy zapach szatni, a największy deszcz lub najgorszy mróz nie przegoni Cię ze stadionu, to spróbuj tworzyć z Nami najlepszy serwis o futbolu w Polsce.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- wsparcie i opiekę ze strony redakcji
- referencje po zakończeniu stażu
- dla najlepszych stałą współpracę

Zainteresowanych prosimy o maila na: z dopiskiem STAŻ.
CV oraz próbki tekstów mile widziane.

Flesz

22-05-2012

Duże osłabienie Hiszpanii. Kolejny piłkarz Barcelony nie zagra na Euro

To już pewne - David Villa nie będzie w stanie wyzdrowieć na czas tak, żeby wziąć udział w Euro 2012. O tym, że byłego zawodnika Valencii zabraknie na mistrzostwach Europy, poinformował jego klub. To kolejny, po Carlesie Puyolu, piłkarz FC Barcelona, który nie pojedzie na ten turniej. czytaj

22-05-2012

Boenisch: Dobrze się czułem na boisku. Noga wytrzymała (wideo)

Sebastian Boenisch przez blisko półtora roku nie grał, a w zakończonym sezonie rozegrał nieco ponad 120 minut na boiskach Bundesligi. To musiało znaleźć swoje odbicie w jego dyspozycji. Obrońca jest jednak zadowolony ze swojego występu przeciwko Łotwie. czytaj

22-05-2012

Rafał Wolski po debiucie w kadrze: Było parę pozytywów (wideo)

Rafał Wolski zebrał pozytywne recenzje za występ w meczu z Łotwą (1:0). Pomocnik często brał udział w akcjach Biało-czerwonych. - Było parę pozytywów, zdarzyły się jednak drobne błędy - powiedział po spotkaniu. czytaj

Kujawsko-pomorskie

27/10/2010


Pijany sędzia prowadził mecz w Radziejowie

Skandal w Radziejowie. Mecz pomiędzy miejscowym Startem a Cuiavią Inowrocław w ramach wojewódzkiej ligi juniorów starszych był sędziowany przez pijanego arbitra. W jego organizmie wykryto aż 1,1 promila alkoholu we krwi.

>>> Tygodnik Futbol News za 3,60 zł w każdą środę. Teraz 48 stron!

Do wykrycia incydentu nie doszłoby, gdyby nie interwencja piłkarzy Cuiavii Inowrocław, którzy podejrzewali, że sędzia spotkania znajduje się w stanie upojenia alkoholowego. Jeden z rodziców zawodnika włocławskiego klubu postanowił zawiadomić o całej sprawie policji. Zgłoszenie zostało odebrane przez oficera dyżurnego radziejowskiej komendy, który udał się na mecz zbadać, czy faktycznie doszło do złamania przepisów.

Policja przybyła na obiekt w Radziejowie już po zakończeniu pojedynku. 41-letniego arbitra zastała w szatni. U podejrzanego wykryto obecność alkoholu we krwi. Rozjemca spotkania musiał zrezygnować z sędziowania kolejnej potyczki, jaka miała miejsce tuż po meczu pomiędzy Startem a Cuiavią.

Ze strony policji arbitrowi grozi kara grzywny. Całą sprawą zajmie się również Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. Prezes tego organu, Eugeniusz Nowak zawiesił już sędziego na czas nieokreślony i nie ukrywa, że po zbadaniu incydentu, arbiter może być srogo ukarany przez władze związku.

Jakub Kozłowski

wstecz

Komentarze

 *
*
* - Wymagane pola

realizacja:  Ideo

powered by: CMS Edito

Serwis piłkarski FutbolNews.pl

Chcesz mieć wpływ na rozwój
piłkarskiego portalu i miesięcznika?

Podziel się z nami swoimi uwagami!
E-mail do redakcji:
Czekamy na Twoją opinię!