x
Ważne: Strona www.futbolnews.pl wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Brak zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy: "Polityka cookies".
szukaj: 
25/07/2014 (piątek)

FutbolNews.pl – Twój portal o piłce nożnej

Piłkarskie aktualności

24/04/2012


Kibice Ruchu zbojkotowali hymn Polski. Skandowali "Górny Śląsk"

Grupy kibicowskie Ruchu Chorzów apelowały, żeby zachować powagę podczas odgrywania hymnu Polski. Fani Niebieskich jednak zbojkotowali Mazurka Dąbrowskiego skandując "Górny Śląsk".

Magazyn Futbol - szukaj w kioskach!
Teraz TYLKO 4,50 zł

- Jesteśmy Ślązakami, jesteśmy Polakami. Nasi kibice zamieszkują cały Górny Śląsk, posiadamy fan cluby także poza województwem. Na meczu obecni będą przedstawiciele firm sponsorujących nasz klub, potencjalni sponsorzy. W tym dniu nie możemy dać pożywki przeciwnym nam osobom - podkreślali kibice Ruchu w apelu. Jednak nie udało im się przekonać osób, które pojechały do Kielc, aby zachowały chwilę powagi podczas odgrywania hymnu.

>>> Apel kibiców Ruchu Chorzów: Nie gwiżdżmy podczas hymnu Polski

W pierwszej połowie finału Pucharu Polski Ruch stracił dwa gole. W 8. minucie Michala Peškoviča pokonał Danijel Ljuboja, a w 42. minucie skapitulował po strzale Miroslava Radovicia.

>>> Zobacz serwis poświęcony Pucharowi Polski na Futbolnews.pl

wstecz

Komentarze

~krakus - 2013-07-22 08:03:27 Zgłoś do moderacji

i bardzo dobrze ja tez nie spiewam hymnu , polska to dziadostwo patologia i brud !!! bravo slask !

~anonim - 2013-06-16 12:57:12 Zgłoś do moderacji

co za ciulasy - do klatki i gazować jak ich bóg adolf robił

~zielina - 2012-06-12 03:00:07 Zgłoś do moderacji

niech cala Polska sie zjednoczy badzmy jak bekarty wojny, skalpy Foksdojczow bezcenne

~Michał z Katowic - 2012-04-25 18:08:46 Zgłoś do moderacji

do: tt - półgłówek z ciebie, jeżeli na podstawie zachowanie kilkudziesięciu idiotów wyciągasz wnioski o wszystkich hanysach, których jest kilkaset tysięcy. W tym ja sam. I z których 99, 99 % absolutnie nie utożsamia się z poglądami kilkudziesięciu ekstremistów z trybun stadionu w Kielcach. Ale takie jak twoje uogólnienia cechują na ogól ludzi bardzo prostych, zakompleksionych, umysłowo ograniczonych. Więc sam sobie wystawiłeś świadectwo. Podobnie zresztą jak z drugiej strony sporu kilku piewców niemieckosci śląska... Ale cóż - idiotów nie sieją, sami rosną

~tt - 2012-04-25 16:37:08 Zgłoś do moderacji

Hanysy pokazały wreszcie swoje prawdziwe oblicze!!!

~RUCH - 2012-04-25 10:46:43 Zgłoś do moderacji

RUCH RUCH HKS ADOLF HITLER SS! SLOVAN&RUCH

~doda - 2012-04-25 10:38:11 Zgłoś do moderacji

Ruch Chorzów -możecie grać w Bundeslidze a więc po co startujecie w Pucharze Polski i w Mistrzostwach Polski, nikt was siłą do tego nie zmusza. Za obrazę Hymnu Narodowego jest kara przewidziana w kodeksie a jeszcze macie przechlapane w Polsce.

~wyRUCHany ruch - 2012-04-25 10:31:22 Zgłoś do moderacji

kopalniane buraki wypierdalac z naszego kraju .

~anty zasrano warszafka - 2012-04-25 09:03:09 Zgłoś do moderacji

ale sie gorole rozzpisały scierwa jeban E smierdzielel ŚLONSK ŚLONSK CAŁO POLSKA UTRZYMUJE Z PODATKÓW KU RWY WARSZAWSKIE JEBAC ICH CAŁA POLSKA TO WIELKIE GÓWNO GOROLSKIE

~siwy - 2012-04-25 09:01:25 Zgłoś do moderacji

za profanowanie hymnu palec w oko i h... w d...a do mądrali co napisał ze legię założyli komuniści-brawo jasiu!pier..... sie w banie!

~abc - 2012-04-25 08:34:56 Zgłoś do moderacji

Tak to już jest każdy niedojrzały młodzieniec poszukuje swojej tożsamości, a że niektórzy dojrzewają poźno to trudno. Śmiech na sali Górny Śląsk, może inni podczas hymnu będą krzyczeć Małopolska, Wielkopolska etc. śmieszne. Ale głupich nie sieją.

~me myself and I - 2012-04-25 07:34:22 Zgłoś do moderacji

Za kogo te śmiecie się mają? Jak nie czują się polakami to wypad z kraju.

~adel - 2012-04-25 01:03:14 Zgłoś do moderacji

Jestem Kibicem Realu - jednak kibicowałem Barsie" w tym półfinale. To był zły dzień! Antyfutbol przegral z autobusem a wczesniej w ustawionym pucharze Polski wygrała legła (jak to zostało sfingowane) kto nie wierzy niech przesledzi losowania legii od poczatku... zobaczcie z kim grali! tylko ruch byl z ekstraklasy... szok i wstyd....

~ronaldo - 2012-04-25 00:56:41 Zgłoś do moderacji

o co wam chodzi z tymi niemcami? dlaczego ruch ma byc niemiecki? odbilo wam wszystkim?

~warszawiak - 2012-04-24 23:35:47 Zgłoś do moderacji

czy profanowala Hymn Polski pewna grupka szalikowcow czy moze wiekszosc slazakow nie czuje sie polakami to mniej istotne. Istotne jest natomiast to ze do czegos takiegos w ogole doszlo! WSTYD!! i jakby nie patrzec zrobili to slazacy a czy bylo ich 20, 50 czy 100 to ma mniejsze znaczenie!

~ehhhh - 2012-04-24 22:35:57 Zgłoś do moderacji

Ja pierrrrrrr i co, teraz u was Ruch i Śląsk są złem, bo hymn zagłuszyło 50 debili (nie kibiców) Ruchu? A co jeśli coś powiem o historii Legii? Że to jest komunistyczny klub, założony przez komunę. Piłkarzy z innych klubów pobierano jak do wojska, by gali dla Legii. Jakby nie to, że Legia była "państwowym" klubem, to w dzisiejszych czasach była by biedna jak szara mysz. Minimum połowa mistrzostw, pucharów, które zdobyła jest przez komunę. Dlatego nie obrażajcie śląska i Ruchu, ponieważ kilku pseudokibiców zagłuszyło hymn polski. Też można źle patrzeć na "kibiców" Legii, którzy w czasie meczu odpalali fajerwerki itp, co stawało się niebezpieczne, dla innych prawdziwych kibiców oraz dla samych piłkarzy, bo nie raz już było, jak fajerwerka, butelka czy co tam, uderzyło pilkarza w czasie meczu.

~żal..... - 2012-04-24 21:54:35 Zgłoś do moderacji

Dziękuję Bogu za to, że wygrał Polski klub. Puchar zostaje w Polsce i nie trafi w brudne, obce łapy. Dzięki Ci Boże! Cała Polska rucha rucha!

~Tom Rybnik - 2012-04-24 21:48:21 Zgłoś do moderacji

do Szacunek dla hymnu - prosty z ciebie człowieczek, skoreo nic nie rozumiesz

~Tom Rybnik - 2012-04-24 21:46:43 Zgłoś do moderacji

władek - kielce - Ruch ma wiele tysięcy kibiców, zarówno będących, jak i nie będących Ślązakami. A hymn zakłócało ilu - pięćdziesięciu? stu? I nie dziel ludzi na Polaków i Ślązaków na podstawie zachowań jakiejś tam grupki kiboli. To mniej więcej tak jakbyś powiedział, że wszyscy Arabowie to terroryści wysadzający samoloty. Ruch to wspaniały, z wielkimi tradycjami klub - Śląski a zarazem Polski! Nawet jeżeli jakaś grupa kiboli uważa inaczej... Pięknie na ten temat ostatnio pisał Wojciech Kuczok - chorzowianin i kibic Ruchu. Poczytaj to moze zrozumiesz coś więcej niż to co napisałeś

~SzacunekdlaHymnu - 2012-04-24 21:46:36 Zgłoś do moderacji

Nie ma się co czepiać, to są biedni ludzie, którzy już sami nie wiedzą kim są: czy są Polakami, czy Niemcami czy Ślązakami czy moze Czechami? ;Czy wszytkim tym na raz? ;) Nie wiedzą nawet jak im graj hymn czy to ich, czy nie ich, czy śpiewać czy gwizdać czy coś tam innego krzyczeć? Należy im tylko współczuć, bo człowiek bez tożsamości jest biedny i ubogi .

~władek-Kielce - 2012-04-24 21:35:15 Zgłoś do moderacji

Do ~Tom Rybnik Dobra, dobra nie odwracaj kota ogonem. Cała Polska słyszała dziś tą "wielokulturowość" na Hymnie, który jest dla nas ludzi, którzy się czują Polakami rzeczą ŚWIĘTĄ! teraz Wy będziecie wygwizdywani i lżeni wszędzie. Bycie folksdojczem, który lży Polski Hymn, to jest cios w wszystkich tych, którzy wcześniej walczyli i przewali krew po to by ślunskie chłopaki mogły grać o Puchar TEGO kraju!!! Teraz widzę, że niepotrzebnie :( Przykre to i smutne... Polska wam nigdy tego nie zapomni

~chrobry głogów - 2012-04-24 21:30:19 Zgłoś do moderacji

OBER-śmiecie z chorzowa już was cała POLSKA nienawidzi. wszystko można wybaczyć ale nie takiego czegoś .

~L - 2012-04-24 21:21:50 Zgłoś do moderacji

Legia na mistrza!!!

~Tom Rybnik - 2012-04-24 21:18:42 Zgłoś do moderacji

do władek - kielce - stary, jakie lizanie dupy niemcom? co ty pier...isz? Śląsk przez całe dziesięciolecia był terenem pogranicza, gdzie krzyżowały się wpływy Polskie, Niemieckie, Czeskie. I mniej więcej w gwarze śląskiej słów pochodzenia czeskiego co niemieckiego... Więc stąd ta wielokulturowość... Ale przypuszczam, że o tym nie masz pojęcia. A w Kielcach oprócz prawdziwych kibiców pewnie oszołomów- ekstremistów też nie brakuje.

~wladek-kielce - 2012-04-24 21:09:15 Zgłoś do moderacji

Wstyd!!! To jest żenada dupę niemcom lizać, w takim kraju jak Polska o takiej historii... Dobrze, ze Legia Wam dupę skopała, choć jej też nie lubię. Ale takiego zachowania żaden Polski kibic poza tym waszym ober-coś-tam gównem wam nie daruje.

~WHITE EAGLE - 2012-04-24 21:06:29 Zgłoś do moderacji

RUCH CHORZÓW JESTEŚ TERAZ MOIM WROGIEM NUMER JEDEN

~WISŁA SHARKS - 2012-04-24 21:03:39 Zgłoś do moderacji

no ruch macie prz.ejebane

~LECH - 2012-04-24 20:59:04 Zgłoś do moderacji

jacek mysłowice@ tu nikt nie obraża śląsk tylko ruch chorzów jestem starym kibicem oglądałem wiele meczów ale takiego skandalu to jeszcze nie było żeby ktoś w tym kraju na polskiej ziemi ktoś profanował polski hymn. NO RUCH MACIE POZAMIATANE LEPIEJ NIE POKAZUJCIE SIE W POZNANIU .

~Jacek, Mysłowice - 2012-04-24 20:55:07 Zgłoś do moderacji

do Bena - nie klub profanował, tylko kilkudziesięciu idiotów z szalikami... A to zasadnicza różnica... A prawdziwi kinbice nawoływali do zupełnie innych zachowań.

~f - 2012-04-24 20:53:51 Zgłoś do moderacji

niech w,,,,rdalają do szwabów k,,,a bombę atomową zesłać bo wstyd

~Michał z Chorzowa - 2012-04-24 20:53:33 Zgłoś do moderacji

Z tego co widzę, najwięcej do powiedzenia mają zacofane półgłówki, które ani o historii, ani o Śląsku i Ślązakach nie mają pojęcia... A tworzenie jakichś teorii na podstawie zachowań niewielkiej grupy oszołomów jest szczytem idiotyzmu. Bo czy jeżeli np. wśród kibiców Legii jest kilkudziesięciu handlarzy dragów, to znaczy że cała Warszawa handluje dragami?! Więc może lepiej pomyśl prosty człowieczku zanim coś napiszesz...

~s..palic chorzów - 2012-04-24 20:52:23 Zgłoś do moderacji

bolo i portowiec macie racje wypier.dolić tych palantów z polskiej ligi przecierz to nie polacy dlaczego grają w naszej lidze.

~beny - 2012-04-24 20:50:39 Zgłoś do moderacji

a slyszales, by jakis inny klub, jego kibice, profanowali polski hymn???????

~gjk - 2012-04-24 20:49:10 Zgłoś do moderacji

bydło

~Jacek, Mysłowice - 2012-04-24 20:47:26 Zgłoś do moderacji

Czemu kilkudziesięciu idiotów - ekstremistów utozsamiacie ze wszystkimi Ślązakami??!!! Jestem Hanysem z dziada pradziada i to wcale nie przeszkadza mi czuć się Polakiem. Więc może bez krzywdzących Ślązaków uogólnień...

~Portowiec - 2012-04-24 20:45:00 Zgłoś do moderacji

Nie chce sie wierzyc w takie rzeczy, to nie są Polacy!!!! wydalic Ruch z Ekstraklasy, paszli won kopalniane ćwoki!! a jeszcz wczoraj w tvn24 ktos od nich sie wypowiadal, ten Koszok, czy jak mu tak, przeciwko ich kibolom, ciekawe co on teraz na ten incydent?

~antyhanys - 2012-04-24 20:43:02 Zgłoś do moderacji

za to powinna być kara!!!! tępy ślaśki naród, kaczyński ma rację!!!

~tony - 2012-04-24 20:41:09 Zgłoś do moderacji

No robicie glebe Niebiescy dalej , zaraz was pół Polski znienawidzi - bo jesteście palanty !!!!Przykre to.... KSG

~Bolo - 2012-04-24 20:38:18 Zgłoś do moderacji

MvM ma racje, niech Ruch spierdala i gra w jakiejs lidze stworzonej dla mniejszosci albo a oberlidze niemieckiej, tam ich miejsce. Jesli paly nie czuja sie Polakami to niech bujaja sie kretyni. Ta sprawa powinien zajac sie PZPN, zdegradowac taki klub jesli tak glupich kibicow ma albo skreslic go z pilkarskiej mapy Polski !!! Banda debili, ktora targa polskim hymnem narodowym !!!

~kolejorz - 2012-04-24 20:36:00 Zgłoś do moderacji

brawo legia dobrze że wygrała polska drużyna

~POLSKA - 2012-04-24 20:33:10 Zgłoś do moderacji

ukryta opcja niemiecka wyp..ierdalać ruch jest dla mnie kawałkiem psiego gówna po tym co zrobił jak można nie śpiewać polskiego hymnu to kim oni są do c.h.u.j.a pana już wiem co zrobie jak spotkam kogoś z chorzowa kosa .w brzu.

~MvM - 2012-04-24 20:24:18 Zgłoś do moderacji

Stwórzcie osobną "śląską" ligę dla ruchu. niech tam rywalizują sobie z jakimiś miejscowymi klubami mniejszości niemieckiej.

~krol - 2012-04-24 20:21:17 Zgłoś do moderacji

a ze legia caly czos pedardy cepie do nikt z wos goroli nie napisze. ch.uj wom w dupe gorole

~żaaaale - 2012-04-24 20:06:24 Zgłoś do moderacji

Ludzie hymn jest ponad wszystko ponad WSZYSTKO a wy sie drzecie zamiast dumnie go śpiewać ....

~RTS - 2012-04-24 19:53:13 Zgłoś do moderacji

ale ruch dał ciala szkoda to ogladac. legia i lks out!!!

~biała Gwiazda - 2012-04-24 19:44:45 Zgłoś do moderacji

kibice ruchu to nie polacy to bydło...

~Polak - 2012-04-24 19:38:08 Zgłoś do moderacji

Zawsze mialem hanysów za Polaków inaczej...

~ŁKS - 2012-04-24 19:27:46 Zgłoś do moderacji

ruch ruch chorzowskie psy!!! W Łodzi bez zmiany ŁKS PANY! Brawo Legia!

~hanys - 2012-04-24 19:20:23 Zgłoś do moderacji

zamknij ryja gorolu prawidłowo

~wad - 2012-04-24 19:12:37 Zgłoś do moderacji

Buraki ze slaska!!!!

 *
*
* - Wymagane pola

realizacja:  Ideo

powered by: CMS Edito

Serwis piłkarski FutbolNews.pl